4 مدل سایه چشم برای چشم قهوه ای ها

4 مدل سایه چشم برای چشم قهوه ای ها

آیا دنبال راهی هستید تا چشمان قهوه‌ای خود را برجسته کنید؟ سایه چشم می‌تواند به طرز چشمگیری شکل ظاهری شما را تغییر دهد. آیا به ظاهری ملایم و علاقه به چیزی دراماتیک دارید یا دوست دارید؟ گزینه‌های متعددی برای برجسته کردن چشمان قهوه‌ای وجود دارد.

پاتی دوبروف، هنرمند آرایشی CHANEL، توصیه می‌کند: «در انتخاب سایه چشم، مهم است که رنگ آن با پوست و چشمان شما هماهنگ باشد. چشمان قهوه‌ای قادر به پذیرش هر رنگی هستند، اما مطمئن هستند که رنگ‌ها را با پوستتان هماهنگ کنید.»

هنگام انتخاب سایه چشم، ممکن است گیج شوید. در این مطلب دوبروف تجربیات خود را با ما به اشتراک میگذارد .

راز سایه ها برای چشمان قهوه ای جذاب

راز سایه ها برای چشمان قهوه ای جذاب

ترکیب تن‌های قهوه‌ای با چشم‌های قهوه‌ای نتیجه هماهنگ و جذاب به ارمغان می‌آورد. اما دوبروف می‌کند که از سایه‌های متنوع نیز می‌توان منطقه چشم را روشن‌تر و براق‌تر کرد. او می‌فرماید: برای پوست روشن ، از رنگ‌های آبی آسمانی یا پاستلی استفاده کنید. در صورت پوست متوسط، گزینه‌های گرم با رنگ‌های قرمز و خاکی جذاب به نظر می‌رسند. برای پوست‌های تیره، جواهری و رنگ‌های زنده مانند قرمز، نارنجی و طلایی مناسب خواهند بود.

همچنین می‌توان از رنگ‌های سرخابی، نارنجی، هلویی و حتی طلایی کمک گرفت. او اضافه می‌کند: «من به‌طور خاص از رنگ آبی روشن یا سبز زمردی بر روی چشم‌های قهوه‌های خوشم می‌آید». همچنین مدادهای چشم روشن نیز می‌توانند به زیباتر شدن چشم ها کمک کنند.

خط چشم گرافیکی نرم

خط چشم گرافیکی نرم برای چشمان قهوه ای

توصیه دوبروف می‌کند: «با استفاده از سایه‌های نرم‌تر از رنگ قهوه‌ای خود، خط چشم را به طرزی ملایم‌تر ترسیم کنید». من این نوع ظاهر را با استفاده از مداد چشم 3 در 1 CHANEL Boy de CHANEL در رنگ تیره قهوه‌ای 614، به ترتیب زیر ایجاد کردم. ابتدا یک خط کشیدم و سپس با حرکت آرام آن را دار کردم. در مرحله آخر، با استفاده از یک مداد ضدآب تیره قهوه‌ای، گوشه‌ها و حاشیه‌های خط آب را تیز کردم.

سایه چشم هلویی

سایه چشم هلویی برای چشم های قهوه ای

اگر ارایشی با رنگ‌های هلویی به همراه چشم های قهوه‌ای خود می‌خواهید، می‌توانید جذابیتی طبیعی و ظریف را به ظاهر خود اضافه کنید.

سایه خنثی برای چشمان قهوه ای

سایه خنثی برای چشمان قهوه ای

یک سایه چشم خنثی واقعاً می‌تواند به جلوه چشمان قهوه‌ای کمک کند، رنگ را تقویت کند. در این طرح، با استفاده از رنگ‌های متفاوت از نقاط مختلف بنفش، از آلویی در گوشه چشم تا یاسی در امتداد خط مژه، بازی کرده. سپس با یک سایه‌ای که تطابقی با پوست رنگ دارد، به رنگ هماهنگی در منطقه چین و زیر چشم اضافه می‌شود.”

درخشش چشمان قهوه ای با سایه طلایی

درخشش چشمان قهوه ای با سایه طلایی

سایه های طلایی براق مکمل‌های عالی برای درخشش چشم‌های قهوه‌ای هستند. برای این ظاهر، دوبروف چند سایه از سایه های طلایی را روی پلک قرار داد و با یک مومیایی طلایی در مرکز آن را برای درخشش بیشتر به پایان رساند. اگر این ظاهر را امتحان می کنید، این هنرمند توصیه می کند که لب های خنثی را داشته باشید تا تمرکز روی رنگ های طلایی روی چشم ها حفظ شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA