12 سایه چشم برتر برای چشم آبی ها

12 سایه چشم برتر برای چشم آبی ها

استفاده از سایه هایی که با رنگ چشم شما کار می کنند یک راه سرگرم کننده برای آرایش است. وقتی صحبت از سایه چشم برای چشم های آبی می شود، همه شما عزیزان چشم آبی خوشحال خواهید شد که بدانید گزینه های زیادی دارید! از نارنجی پر جنب و جوش گرفته تا نقره ای درخشان، سایه های متنوعی برای سایه چشم آبی وجود دارد که به خوبی با چشمان زیبای شما هماهنگی دارد . فرقی نمی‌کند رنگ‌های پاپ مینیمالیستی را انتخاب کنید یا یک چشم دودی خشن، ما شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم.

در این مقاله، ما 10 مورد از بهترین مدل های سایه چشم برای چشم های آبی را گردآوری کرده ایم، به علاوه برخی از نکات اولیه تئوری رنگ برای انجام آرایش چشم را به شما ارائه می دهیم.

سایه چشم بیبی آبی

سایه چشم بیبی آبی

استفاده از سایه چشم همرنگ با رنگ چشم، آنها را کدر نمی کند. استفاده از یک سایه آبی مناسب روی پلک‌هایتان برای نشان دادن رنگ آبی چشمان شماست. به سادگی یک سایه چشم آبی روشن را روی کل پلک خود مخلوط کنید، سپس با یک خط چشم بالدار و ریمل به پایان برسانید.

سایه چشم نارنجی

سایه چشم نارنجی

نارنجی دقیقاً در مقابل آبی در چرخه رنگ قرار دارد و آنها را به رنگ های مکمل تبدیل می کند. بر خلاف سایر سایه های پر جنب و جوش، سایه چشم نارنجی رنگ آبی را در چشمان شما بدون غلبه بر آن ها نشان می دهد. اگر این رنگ ترسناک است، به سراغ سایه های نارنجی ملایم مانند کرم سیکل بروید.

رنگ های خنثی گرم با ته رنگ نارنجی نیز انتخاب خوبی است . چندین لایه سایه نارنجی را برای تشدید رنگدانه اعمال کنید یا برای شستشوی ملایم رنگ آن را شفاف نگه دارید. این آرایش را با چشم گربه ای و ریمل تیز برای آرایش چشم های بهاری یا تابستانی رنگارنگ ست کنید.

سایه چشم نقره ای

سایه چشم نقره ای

سایه چشم نقره ای می تواند رنگ های یخی را در چشم های آبی نشان دهد. چه آن را به عنوان یک سایه چشم تک رنگ استفاده کنید و چه آن را با سایه های خاکستری دودی ترکیب کنید، این سایه متالیک با رنگ سرد قطعا چشم های آبی شما را برجسته می کند.

برای کمی تضاد، از یک خط مداد قهوه ای برای مشخص کردن خطوط مژه بالا و پایین استفاده کنید یا یک خط چشم دو بال ایجاد کنید. با ترکیب آرایش چشم نقره ای خود با کانتور نرم، ابروهای مرتب و لب های برهنه، این ظاهر لطیف را دریافت کنید.

سایه چشم شامپاین

سایه چشم شامپاین

شامپاین یک جایگزین عالی برای سایه چشم زرد و طلایی است. این فقط مقدار مناسبی از گرما و درخشش را دارد تا چشمان آبی شما را برجسته کند – اما به روشی ظریف تر. این سایه متالیک تقریباً مانند یک خنثی عمل می کند. آن را با رنگ های قهوه ای تیره، برنزی یا خنثی ترکیب کنید تا یک چشم دودی خشن ایجاد کنید، یا آن را روی تمام پلک ها بمالید تا رنگ و براقی ملایمی داشته باشید.

چشم دودی زمردی

چشم دودی زمردی

رنگ های جواهر پررنگ و پر جنب و جوش اغلب برای چشم های آبی بسیار طاقت فرسا در نظر گرفته می شوند، اما این چشم دودی سبز زمردی ثابت می کند که رنگ های سرد روشی جادویی برای ایجاد چشم های آبی تیره دارند. یک سایه خنثی را در امتداد چین قرار دهید، سپس یک سایه سبز مات را روی کل پلک و خط مژه پایین بکشید. گوشه بیرونی را با سایه تیره‌تر عمیق‌تر کنید، سپس گوشه داخلی و مرکز پلک خود را برجسته کنید تا به چشمانتان بُعد ببخشد.

سایه چشم صورتی براق

سایه چشم صورتی براق

سایه چشم صورتی رنگ ملایمی ایجاد می کند که باعث می شود چشم های آبی ظاهر شوند. این رنگ سایه چشم همه کاره را می‌توان به روش‌های مختلفی استفاده کرد ، اما شما با استفاده از براق کردن روی آن، یک تغییر ویرایشی به یک سایه چشم تک رنگ می‌دهید.

پس از پرایم کردن پلک ها، سایه چشم صورتی خود را بزنید و آن را تا حد مطلوبی بپوشانید. سپس، از یک برس سایه چشم صاف استفاده کنید تا پلک های خود را با براق بپوشانید. آرایشگر حرفه ای کیتی جین هیوز پیشنهاد می کند که براق را از مژه های خود دور نگه دارید تا از لکه شدن ریمل جلوگیری کنید.

سایه چشم زرد

سایه چشم زرد

زرد ممکن است اولین سایه ای نباشد که در پالت سایه چشم خود به آن دست پیدا می کنید، اما بچه های چشم آبی باید حتما آن را امتحان کنند. این رنگ آفتابی کنتراست ملایمی ایجاد می کند که واقعاً می تواند نگاه شما را درخشان کند. می‌توانید آن را به عنوان یک شستشوی رنگ روی تمام پلک‌هایتان بمالید یا اگر به چالشی نیاز دارید، این برش خیره‌کننده را ایجاد کنید.

برای ایجاد دوباره این ظاهر، خط چین خود را با سایه های قهوه ای مشخص کنید. کانسیلری بگیرید که چند درجه از رنگ پوست شما روشن تر است و از آن برای تمیز کردن پلک ها و “برش” چین استفاده کنید. سپس، از یک برس سایه چشم متراکم برای اعمال سایه چشم زرد روی تمام پلک های خود استفاده کنید. برای حفظ ظاهر طبیعی تر، آستر مایع مشکی خود را با سایه قهوه ای عوض کنید. خط مژه بالایی را مشخص کنید و یک بال که از شکل چین بریده پیروی می کند بکشید. مژه های بالا و پایین خود را با ریمل قهوه ای بپوشانید و همه چیز آماده است.

سایه چشم خنثی های زمینی

سایه چشم خنثی های زمینی

رنگ‌های خنثی با رنگ زمین کاملاً با چشم‌های آبی جفت می‌شوند، زیرا می‌توانند شدت را بدون تحت تأثیر قرار دادن آنها ایجاد کنند. فقط به یاد داشته باشید که هر چه تیره‌تر می‌شوید، ظاهر چشمگیرتر می‌شود، بنابراین سعی کنید سایه‌های مختلف سایه چشم خنثی را امتحان کنید تا جذاب‌ترین ظاهر را پیدا کنید.

قهوه ای گرم برای گرم کردن پلک یا ایجاد چشم دودی مناسب است. یک سایه قهوه‌ای شکلاتی روی پلک‌های بالایی و پایینی خود بکشید، سپس یک سایه چشم قهوه‌ای تیره را روی چین قرار دهید. خطوط مژه های بالا و پایین را با خط چشم مشکی خط چشم بزنید تا ظاهر کامل شود.

چشم های گربه ای رزگلد

چشم های گربه ای رزگلد

اگر کمی درخشش را دوست دارید، نمی توانید با رزگلد اشتباه کنید. این سایه چشم متالیک به اندازه‌ای رنگ دارد که رنگ‌های مختلف چشم‌های آبی را بدون غلبه بر آن‌ها نشان دهد. از سایه‌های قهوه‌ای برای کانتور کردن پلک استفاده کنید و در گوشه‌های بیرونی شکل V ایجاد کنید تا جلوه چشم گربه‌ای داشته باشید.

یک سایه چشم رزگلد را روی دو سوم داخلی پلک های خود فشار دهید، سپس یک هایلایتر را به گوشه های داخلی بکشید. این آرایش چشم رمانتیک برای روز یا شب عالی است.

بال های آبی

بال های آبی

راه دیگر برای سایه چشم آبی این است که سایه هایی را انتخاب کنید که عمیق تر از رنگ چشم شما باشد. رنگ آبی برقی می تواند چشمان آبی را تشدید کند و حالتی پر جنب و جوش ایجاد کند. اما اگر فکر تکان دادن چنین رنگ پررنگی روی پلک‌هایتان دلهره‌آور به نظر می‌رسد، در عوض این خط چشم بالدار را امتحان کنید.

از یک برس سایه چشم زاویه دار استفاده کنید تا خط مژه بالایی را با یک سایه آبی بپوشانید، سپس آن را از گوشه بیرونی چشم خود بکشید تا بال خود را ایجاد کنید. علاوه بر این، می توانید لبه بالایی بال را لکه دار کنید تا ظاهری دودی ایجاد کنید.

سایه چشم آلویی

سایه چشم آلویی

یکی دیگر از سایه های بنفش که زیبایی های چشم آبی باید آن را امتحان کنند آلویی است. این بنفش تیره و خاموش برای ایجاد ظاهری دودی که در مقایسه با سایه‌های تیره‌تر مانند مشکی، چشم‌های آبی روشن را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد، عالی است. یک پودر یا سایه کرم آلویی رنگ پیدا کنید و آن را به آرامی از خط مژه تا ابرو بکشید. ظاهر را با خط چشم، ریمل و لب صورتی مایل به زرد کامل کنید.

سایه چشم طلایی

سایه چشم طلایی

شستن سایه چشم طلایی همراه با رژ لب خنثی مورد علاقه‌تان، راهی عالی برای استفاده از درخشش بدون اینکه خیلی پررنگ یا زیاد به نظر برسید، است. این سایه فلزی گرم می‌تواند لکه‌های طلایی را در چشم‌های آبی تقویت کند و رنگ‌های گرم را در چهره شما نشان دهد.

فقط با استفاده از دو سایه می توانید ظاهر را دوباره ایجاد کنید. سایه چشم قهوه‌ای را روی گوشه‌های بیرونی چشم‌ها بزنید، سپس یک سایه طلایی را روی دو سوم داخلی پلک خود بکشید. با پوشاندن خط آب بالا و پایین با آستر سرمه ضدآب، این آرایش را به آرایش شب عالی تبدیل کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA