10سایه چشم مسی از نرم تا دودی

10سایه چشم مسی از نرم تا دودی

هر چند وقت یکبار با یک روند رو به رو می شویم که برای همه خوب به نظر می رسد، و یکی از این روندها سایه چشم مسی به نظر می رسد. مس با رنگ‌ها و پرداخت‌های مختلف، فوراً چشم‌ها را می‌کند و پلک‌های شما را با یک حرکت بالا می‌برد. آرایشگر داهلیا وارنر می‌گوید: “مس، هم به تنهایی و هم با رنگ‌های خنثی مانند قهوه‌های پررنگ و رنگ‌های گلگون گرم، زیبا به نظر می‌رسد.” “یکی از ترکیب‌های محبوب من یک مسی نرم با یک خط برجسته فیروزه‌ای یا سبز زمردی است.”

برخی از سایه‌های چشم مسی مورد علاقه‌تان را همراه با نکات تخصصی وارنر جمع‌آوری کرده‌ایم. برای اطلاعات بیشتر، با ما همراه باشید.

سایه مسی رنگارنگ

سایه مسی رنگارنگ

سایه مسی بین خانم ها محبوب است.حتم دارم این سایه چشم چند رنگ مورد توجه قرار میگیرد. ما همچنین تضاد الهی بین مس و آستر بالدار آبی را دوست داریم. وارنر می‌گوید: “مسی رنگ بسیار متنوعی دارد و من دوست دارم از آن در رنگ‌های فلزی و غیرفلزی استفاده کنم.” روشی که می‌بینید، روکش فلزی روی پلک ها خیره‌کننده است.

درپوش های مسی شدید و لب های براق

درپوش های مسی شدید و لب های براق

تنها کافی است که یک سایه مسی درخشان روی پلک ها بکشید تا ظاهر آرایش شما را بهتر کنید. وارنر می‌گوید: «لایه‌بندی سایه‌های مسی برای ابعاد و عمق تنوع ته رنگ بسیار مهم است» هنگام ایجاد سایه‌های مسی شدیدتر. هرچه بیشتر لایه لایه کنید، رنگ شدیدتر می شود و سایه بهتر برجسته می شود.

سایه مسی خنثی

سایه مسی خنثی

از آنجایی که مس رنگ های زیادی دارد، می توان از نسخه طبیعی این رنگ برای آرایش های روزمره استفاده کرد. این رنگ مسی روشن که به آرامی روی پلک ها ترکیب شده است، به خوبی با پوست برجسته، ابروها و گونه های درخشان بازی می کند.

مسی چند لایه

مسی چند لایه

لایه بندی رنگ های مسی یک راه عالی برای ایجاد یک چشم دراماتیک است. وارنر توصیه می‌کند: «رنگی مسی با رنگ پوست و چشم‌تان انتخاب کنید». “من دوست دارم یک لحن عمیق تر برای ایجاد عمق و بعد ایجاد کنم و سپس با یک براق کردن به پایان برسانم، آن را کمی تا خط مژه پایین بیاورم تا به هم گره بزند.” کار را با چند لایه ریمل حجم دهنده به پایان برسانید.

سایه مسی با جلوه دودی

سایه مسی با جلوه دودی

این ظاهر چشمگیر دارای سایه فلزی مسی است که در مرکز درب ها اعمال می شود و در چین با مشکی ترکیب می شود تا جلوه ای دودی ایجاد کند. وارنر می‌گوید: «متالیک‌ها گاهی اوقات می‌توانند ترسناک باشند، اما من دوست دارم به این فکر کنم که چگونه در طبیعت ظاهر می‌شوند و چگونه می‌توان آنها را لایه‌بندی کرد تا چیز خاصی اضافه کند.

سایه دودی پیچیده

سایه دودی پیچیده

در این مدل سایه مسی را در بالا و پایین چشم ترکیب کنید. سپس، آستر مایع مشکی را در مرکز پلک بمالید و آن را به سمت بیرون بکشید تا مشخص شود.

لایه بندی دوست داشتنی

لایه بندی دوست داشتنی

رنگ‌های مسی روشن روی پلک‌ها با رنگ‌های عمیق‌تر در چین، این سایه چشم چند بعدی مسی را با هم ترکیب می‌کند. یک پالت سایه با چند سایه مسی هنگام بازسازی این یکی ایده آل است.

سایه مسی طلایی

سایه مسی طلایی

همانطور که در اینجا مشاهده می شود، مخلوط طلای نرم و مس برای ایجاد سایه درخشان حرکت درستی است. سایه چشم مایع پوششی درخشان و ماندگاری طولانی برای هر موقعیتی ارائه می دهد.

سایه مسی نرم

سایه مسی نرم

رنگ مسی در این سایه ملایم ، اما به دلیل اینکه تا ابرو ترکیب شده است، چشمگیرتر به نظر می رسد. از پایه پلک شروع کنید و با حرکات دایره ای مخلوط کنید تا یک برنامه صاف و یکدست شود.

سایه مسی با پوستی درخشان

سایه مسی با پوستی درخشان

سایه مسی با پوستی درخشان، برجسته و حجاری شده بسیار زیبا به نظر می رسد. وارنر می‌گوید: «مس دارای انرژی بسیار منحصربه‌فردی است که آن را از رنگ‌های قهوه‌ای و خنثی‌تر و همچنین خواهر و برادرش، نقره‌ای و طلایی جدا می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA