ترندهای ناخن 2024

شکل های ناخن وطرح های هنری

با شروع سال جدید قطعا خانم ها به دنبال مد روز و مدل ناخن خواهند بود . استفاده از رنگ های جسورانه و تند و طرح های هنری ترند ناخن در سال2024 است .

هنرمندان مشهور ناخن ، سال جدید رو نوید یک پالت پر جنب و جوش و سبک‌های نوآورانه برای علاقه‌مندان به ناخن‌ها می‌د

ناخن آبی براق تا قرمز گیلاسی

ترند ناخن آبی براق تا قرمز گیلاسی

در میان رنگ‌های پررنگ، آبی براق و قرمز گیلاسی انتظار می‌رود نشانه‌ای مهم از خود به جای بگذارند. با این حال، پیش‌بینی می‌شود که رنگ قرمز به رنگ تیره‌تر Cherry Cola تبدیل شود و ظاهری خون‌آلود به ظاهر زمستانی بدهد.

با شروع بهار و تابستان، رنگ‌های ملایم‌تری مانند هلویی Fuzz، رنگ پنتون برای سال 2024، احتمالاً علاقه‌مندان به مد را مجذوب خود خواهد کرد.

ترند ناخن طراحی بافتی و فلزی

ترند ناخن طراحی بافتی و فلزی

طراحی از سه بعدی تا مانیکورهای فرانسوی بافت دار، ترند ناخن در امسال است . پیش‌بینی می‌شود که روکش‌های کروم متالیک ، مورد علاقه سال قبل، محبوبیت خود را ادامه دهند، اما با چرخش پاستلی، پیچ و تاب زیبایی به ترندهای ناخن 2024 اضافه می‌کنند.

ناخن از شکل ها وطرح های هنری

ترند ناخن از شکل های ناخن وطرح های هنری

در سال جدید فرم ناخن Squoval ، بیشتر است. این شکل به خوبی با طیف گسترده ای از رنگ ها جفت می شود و برای سبک های مختلف تطبیق پذیری را ارائه می دهد. مانیکورهای هنری با هنر پاپیون، ستاره‌های دست‌کشیده، و طرح‌های حیوانی مانند لکه‌های پلنگ و گاو، جذابیت منحصر به فرد و جاودانه‌ای را برای زیبایی ناخن ایجاد می‌کنند.

ناخن های سوراخ شده

ترند ناخن های سوراخ شده

ناخن های سوراخ شده در سال آینده انتخابی جسورانه دارند. این لمس هیجان‌انگیز می‌تواند پیچ ​​و تاب بی‌نظیری را به هر سبک مانیکور اضافه کند و تضمین کند که سال 2024 سال هنر ناخن خواهد بود.

سال 2024 آغاز می کنیم، این ترند های ناخن فرصتی برای افراد برای ابراز خلاقیت و ماندن در بازی مد را می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA