10 نوع از بهترین و جذابترین مدل باب Bob Hairstyles در سال 2023

15 نوع از بهترین و جذابترین مدل باب در سال 1402

مدل موی باب (Bob Hairstyles)؛ نوعی کوتاهی موی کلاسیک و مد روز برای بانوان است. این سبک مو به راحتی با انواع فرم صورت و چهره خانم ها مطابقت دارد. چنانچه به دنبال یک مدل مو ساده، جذاب، همیشگی و مد روز برای موهای خود هستید، مدل موی باب بهترین گزینه میتواند باشد.
مدل موی “Bob” در میان دختران و زنان از محبوبیت زیادی برخوردار است. معمولا موهای پرحجم و دارای بافت زیاد، با این مدل مو، جذاب تر میشوند. نگران نباشید! حتی اگر موهای کم و لختی داشته باشید، انواع مختلفی از مدل موی باب وجود دارد که میتواند برای موهای کم حجم شما مناسب باشد.

برای انتخاب هرکدام از این مدل ها با ما در سالن زیبایی مریم خدایی همراه باشید تا مشاوران تخصصی ما به شما متناسب با فرم صورت ،فرم بدن زیباترین مدل ها را معرفی کنند .

مدل موی باب A-Line Bob

مدل موی باب A-Line Bob

به طور کلی، مدل موی باب “A-Line Bob”، یکی از محبوب ترین مدل مو کوتاه زنانه است. در این مدل؛ موها در پشت سر کوتاهتر هستند و زوایا و خطوط جلوی مو بلندتر است. یک مدل موی باب A-Line؛ دارای لایه های زیادی در پشت سر نیست. همچنین این کوتاهی مو، صورت را در جلو قاب میکند و زیر چانه را کاملا میپوشاند.

مدل موی باب لایه ای Layered Bob

مدل موی باب لایه ای Layered Bob

مدل موی باب لایه ای که باب بافت دار نیز نامیده میشود، اساسا همان سبک باب استاندارد است، اما دارای لایه ها و حجم زیادی در اطراف سر میباشد. شما میتوانید، برای ایجاد ظاهر و سبکی متفاوت از زوایای مختلف برای ایجاد مدل موی باب لایه ای، مخصوصا برای موهای رنگ شده، بهره بگیرید.

مدل موی باب میانی Middle Part Bob

مدل موی باب میانی Middle Part Bob

شما میتوانید، مدل موی باب خود را تقریبا از هرجایی که دوست دارید، کوتاه کنید. اگر میخواهید، یک ظاهر دراماتیک برای خود ایجاد کنید از مدل موی باب میانی بهره مند شوید .چرا که این مدل موی باب، با آشکار کردن زیبایی چهره، ظاهری چشمگیر و خوشایند برای شما میدهد.

این سبک باب میانی Middle Part Bob یکی از جذاب ترین مدل ها در انواع مدل موی باب است.

مدل مو باب براق یا صاف Sleek Bob

مدل مو باب براق یا صاف Sleek Bob

مدل موی باب براق یا صاف Sleek Bob استیال کلاسیک و مدرن به شما ارائه میدهد. برای کسانی که بیشتر به دنبال، ظاهر و مدلهای ساده و در عین حال صاف هستند، این مدل موی باب، انتخاب عالی است. این مدل موی زنانه برای فرم صورت بیضی شکل بسیار ایده آل است.

مدل مو باب فرفری Curly Bob

مدل مو باب فرفری Curly Bob

انواع مختلفی از سبک موی باب وجود دارد. یعنی علاوه بر موهای صاف، برای موهای مجعد و فرفری نیز مدل موی باب به زیبایی کار میکند. افزودن فرهای طبیعی به موهای باب، راهی برای زیباتر کردن مدل موهای شما میباشد. بنابراین اگر موهای وز یا مجعد دارید، میتوانید با استفاده از مدل مو ی باب فرفری Curly Bob موهای خود را تغییر دهید.

مدل موی باب مواج Wavy Bob

مدل موی باب مواج Wavy Bob

در مدل موی باب مواج (Wavy Bob)، موهای شما نباید به صورت فرفری و یا خیلی صاف باشند. بلکه با این مدل مو، موهای شما ظاهری مواج و یا موج دار دارند. از این مدل مو میتوانید در انواع سلیقه ها ستفاده کنید. اما توصیه میکینم با ترکیب رنگ مو جذاب با این سبک، به جذابیت هرچه بیشتر خود بیفزایید.

مدل موی باب تراشیده Shaved Bob

مدل موی باب تراشیده Shaved Bob

در میان انواع سبک مو، باب تراشیده نیز وجود دارد که معمولا یک سمت سر در قسمت چپ یا راست سر، موها تراشیده یا آندرکات میشود. این مدل موی باب هنوز هم به طور سنتی از پشت به جلو است و همچنین یک طرح تراشیده و منحصر به فرد را برجسته میکند.

مدل موی بنگ باب Bang Bob

مدل موی بنگ باب Bang Bob

مدل موی بنگ باب میتواند چتری های صاف، چتری های پر و یا نرم و لختی را در کنار هم داشته باشد. همچنین، مدل موی بنگ از برش کوتاه به بلند میرود. مهمتر از همه اینکه این سبک موی باب را میتوان به عنوان یک مدل باب بلند و یا کوتاه بدون هیچ محدودیتی تغییر داد.

مدل موی باب بلانت Blunt Bob

مدل موی باب بلانت Blunt Bob

مدل موی زیبای باب بلانت با لبه های تیز و برش های مستقیم، استایل کلاسیک به موهای شما میدهد. در این سیک از مدل مو، با استفاده از ساده ترین المان های کوتاهی موی سر به بهترین و جذابترین حالت ممکن در می‌آید.

مدل موی باب نامتقارن Asymmetrical bob

مدل موی باب نامتقارن Asymmetrical bob

مدل موی باب نامتقارن ، غالبا از یک طرف، معمولا سمت راست، بسیار بلند است. در حالی که از طرف دیگر سر و سمت چپ، خیلی کوتاه و تا خط فک میباشد. شما با رنگ کردن موهای باب نامتقارن خود میتوانید جلوه ای شیک و دراماتیک به موهای خود دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA