10مدل مو برای زنان با چتری که باید در سال 2023 امتحان کنند

10مدل مو برای زنان با چتری که باید در سال 2023 امتحان کنند

مدل های موی زنانه چتری در طول سال های متمادی در حال تغییر و تحول بوده اند. این مدل‌ها می‌توانند شما را جوانتر نشان دهند و ویژگی‌های صورتتان را بیشتر به نمایش بگذارند. همچنین، بافت موی شما را مشخص کرده و حتی شکل صورتتان را به صورت بصری تغییر داده و بهبود بخشد.

مدل‌های مختلف چتری می‌توانند جذابیتی بیشتر به شما ببخشند. شما می‌توانید از چتری‌های تکه‌تکه استفاده کنید و آن‌ها را با مدل‌های دیگر موی خود ترکیب کنید، یا آن‌ها را به یک مدل تغییر کاربری تبدیل کنید. انواع مختلفی از چتری‌ها وجود دارند، از جمله‌های چتری‌های پهلو، چتری‌های بچه‌دار، چتری‌های پردار، چتری‌های پرده‌های و چتری‌های بریده‌بریده. شما می‌توانید این چتری‌ها را با مدل‌های موی شیک و مدلی یا مدل‌های موی صاف ترکیب کنید.

چگونه چتری های خود را خوب جلوه دهیم؟

اگر می‌خواهید مدل‌های مو را با چتری‌های رویایی خود داشته باشید، این نکات را دنبال کنید – پشیمان نخواهید شد:

  1. فرم صورت خود را بشناسید قبل از افزودن چتری، خواسته ها و عکس های مرجع شما باید با فرم صورت شما مطابقت داشته باشد . کوتاه کردن مو با چتری باید ظاهر شما را متعادل و تکمیل کند، بنابراین مدل لبه برنده به ویژگی های صورت و فرم صورت شما بستگی دارد.
    2. چتری های خود را مرتباً کوتاه کنید. با چتری های معمولی در بین مدل موهایتان، چتری های حاشیه ای خود را بر روی پوست خود نگه دارید.
    3. چتری های خود را هر روز بشویید و حالت دهید. در غیر این صورت، به‌جای مدل‌های موی چتری نمادین و متملق، در خطر داشتن یک مدل موی شلخته با چتری هستید.
    4. شامپوی خشک می‌تواند روزانه مفید باشد تا به چتری‌های شما کمک کند تا بدون چربی، بدون توجه به نوع موی شما، روز را طی کنند.

چتری های بلند و مواج

چتری های بلند و مواج

حتی با بافت موی موج دار، همچنان می توانید چتری های کناره دار داشته باشید. چتری های کشیده را نگه دارید، موها را در مرکز تقسیم کنید و لبه بلند را به طرفین بکشید. بالیاژ ترکیبی در سراسر امواج ژولیده شما باعث می‌شود این مدل موی چتری‌های کناری غلیظ به نظر برسد.

شگ چتری

شگ چتری

چه کسی گفته چتری باید کوتاه باشد؟ چتری های پرده ای بلند بپوشید و با تیغ برش بزنید، اجازه دهید با لایه های ضخیم تر موهای شما ترکیب شوند. همچنین می‌توانید آنها را مانند چتری‌های وسط جدا کنید تا وضوح بیشتری داشته باشید.

چتری‌های پرده‌ای را با یک برس گرد زیر آن خشک کنید و سپس در حالی که چتری‌های پرده بلند را به طرفین می‌کشید، انگشتان خود را از میان آن‌ها بکشید.

لایه های بلند و چتری

لایه های بلند و چتری

مطمئن شوید که چتری های پرده بلند شما به اندازه کافی از عقب شروع می شود تا این ظاهر موفق باشد. وقتی هر تار مو از مرکز بالای سر شما شروع می شود، واقعاً نیازی به ایجاد بخشی ندارید. هر چه طول مو بیشتر باشد، موهای لایه لایه بیشتری می توانید داشته باشید. به لطف لایه‌ها، موهای شما صاف نمی‌شوند، که برای انواع موهای ظریف عالی است.

چتری به مژه

چتری به مژه

این حاشیه درهم و برهم، مژه ها را می خراشد تا توجه را به پنجره های روح جلب کند. به بقیه مدل‌ها کمی جذابیت اضافه کنید و در انتهای موها کمی بالیاژ کنید . فقط آن چتری های تند را تاریک نگه دارید. چنین چتری‌های چتری همراه با مدل موی شگ، حالتی از حالت رترو دارند، اما هنوز هم چنین مدل‌هایی با چتری بازگشته است.

چتری فوق العاده ضخیم

چتری فوق العاده ضخیم

مدل موی چتری روی موهای بسیار ضخیم شگفت انگیز به نظر می رسد. وقتی موهای شما درشت است، نمی توانید نسبت به چتری هایتان بی تعهد باشید. لبه‌های چرتی نگیرید، وگرنه به نظر می‌رسد که در هنگام چتری‌ها کمی بلاتکلیف بوده‌اید.

با بقیه استایل شما همخوانی ندارد. این چتری های ضخیم به بهترین وجه با لایه های بلند باب مواج احاطه شده اند. اگر لایه‌های کناره‌های سرتان خیلی کوتاه باشد، ممکن است در نهایت با یک مدل موی کاسه‌ای مواجه شوید.

چتری بلند مخلوط

چتری بلند مخلوط

چتری‌هایی که در لایه‌های کناری آن‌ها ترکیب می‌شوند، یک مدل موی بلند و چند لایه را همیشه حالت‌دهی‌شده به‌نظر می‌آورند. به جای برش مستقیم، انتهای آن را نازک کنید، و می توانید آنها را به سمت چپ و راست بکشید.

چند تکه موی لایه لایه در مرکز پیشانی شما می ریزد. این امر ظاهر یک پیشانی پهن یا یک صورت مثلثی را باریک می کند و ویژگی های صورت را در این اشکال صورت متعادل می کند.

حاشیه قوی کناری

حاشیه قوی کناری

موهایتان را عقب بکشید و بگذارید چتری‌هایتان خودشان صحبت کنند. چتری های جاروب شده به سمت پایین به لایه های بلندی در اطراف صورت می آیند که شکل بیضی تری به آن می دهد.

هنگامی که موهای خود را به صورت دم اسبی در می آورید ، این چتری های کناری لایه لایه آویزان می شوند و ظاهری بی دغدغه به شما می دهند. می توانید برای حرکت بیشتر لایه ها را به آرامی فر کنید و به آرامی آنها را به طرفین بکشید. با آن چتری های عمیق کناری برای طول های مختلف مو بازی کنید.

موی بلند و چتری کوتاه

موی بلند و چتری کوتاه

از بریدن چتری های زیبای کوتاه نترسید حتی اگر چتری های بلند دارید. انتهای چتری های صاف خود را لبه دار کنید تا با هم ترکیب نشوند، حتی اگر کمی آنها را به پهلو بکشید.

لبه‌ی صاف خود را طوری آموزش دهید که به سمت پایین بیفتد، در حالی که سشوار را در آن جهت با برس پارویی مسواک می‌زنید یا فقط با اتوی صاف به آن حالت دهید. اگر نمی خواهید شبیه شرلی تمپل شوید، از برس گرد استفاده نکنید.اما این مدل موی شیک و منحصر به فرد با چتری ارزش این همه سر و صدا را دارد.

چتری کوتاه با حجم

چتری کوتاه با حجم

این ظاهر قدیمی برای موهای تیره ایده آل است . چتری های فوق العاده کوتاه فقط یک اینچ یا بیشتر بلند هستند. آنها کمی لایه لایه هستند.

این چتری های بچه گانه با موهای کرک شده و تا شانه به خوبی کار می کنند. اگر لایه‌های بلندی دارید، می‌توانید آن‌ها را در یک لایه به‌هم ریخته قرار دهید تا حاشیه‌هایتان را تکمیل کنند.

چتری بلند ، موهای کوتاه

چتری بلند ، موهای کوتاه

ممکن است یک برش پیکسی با چتری های کوتاه را تصور کنید. با این حال، می‌توانید چتری‌های بلند در جلو و یک برش کوتاه و پشمالو در اطراف بقیه سر خود داشته باشید. آن را خیلی لایه لایه نگه دارید تا در نهایت به نظر نرسید که کلاه ایمنی به سر دارید. چتری ها را نازک کنید تا نرم به نظر برسند و بتوان آن ها را به پهلو حالت داد.

سالن زیبایی مریم خدایی با به روز ترین روش ها و با داشتن بهترین متخصصان هیرکات آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهد بود .جهت هماهنگی و رزرو وقت با شماره های ما تماس حاصل فرمایید .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA